0
14 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Sezon Sona Erdi!

21 Ocak'ta başlayan büyük heyecan, dün oynanan karşılaşmalarla birlikte sona erdi. 2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış sezonunun sona ermesiyle birlikte Kış Mevsim Finalleri'ne kalan takımlar ve eşleşmeler de belli oldu.

Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde ilk sezonunu geçiren takımlardan 1907 Fenerbahçe ve Team Galakticos PlayOfflar'a kalmayı başarırken, Galatasaray Esports ligi son sırada tamamlayarak küme düştü. Bu durum da Galatasaray'ın 112 yıllık tarihinde ilk defa kurulduğu branşta ilk sezon küme düşerek tarihe geçti.

Öte yandan tüm TBF'leri şampiyonlukla kapatan ve her sezon Mevsim Finalleri'ne kalmayı başaran Dark Passage, ilk defa PlayOfflar'a kalma başarısı gösteremedi. Dark Passage, sezonu yedinci tamamlayarak Yükselme Ligi'nden gelecek olan ikinci takımla 2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu'na katılma mücadelesi verecek.

İşte karşınızda 2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Sezonu puan durumu ve Kış Mevsim Finalleri PlayOff eşleşmeleri;

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Sezonu Puan Durumu

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Sezonu Puan Durumu

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsim Finalleri PlayOff Eşleşmeleri

2017 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Mevsim Finalleri PlayOff Eşleşmeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.