0
28 Ağustos 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Avrupa LCS 2017’de Finalin Adı Belli Oldu!

Avrupa LCS'te son viraja girildi. Geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla birlikte Avrupa LCS Finali'nde yer alacak iki takım belli oldu. Bu aynı zamanda Worlds 2017'ye katılacak iki Avrupa temsilcisinin de belli olması demek.

Oynanan Yarı Final karşılaşmalarında Misfits, Unicorns of Love'dan sonra sezonun en iyi takımlarından biri olan Fnatic'i de devre dışı bırakarak adını Final'e yazdırdı. Karşılaşmadan 3-1 galip ayılarak Final'e yükselen Misfits'in rakibi, H2k Gaming'e karşı üstün bir performans sergileyerek 3-0'lık zaferle ayrılan G2 Esports oldu. Bu sonuçlarla birlikte G2 Esports ve Misfits takımlarının Worlds 2017'ye katılacağı kesinleşti.

G2 Esports ile Misfits arasında oynanacak Final karşılaşmasını kazanan taraf hem Avrupa yaz sezonunun şampiyonu olacak hem de Worlds 2017'ye seri başı olarak katılacak. Ayrıca hafta sonu oynanan bir diğer karşılaşmada Schalke 04, Ninjas in Pyjamas'ı 3-0 ile geçerek yeniden LCS arenasına döndü.

2017 Avrupa LCS PlayOfflar

2017 Avrupa LCS PlayOfflar

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.