0
21 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Bir NBA Oyuncusu Daha Espor’a Giriş Yaptı!

Son yıllarda Çin'in yetiştirmiş olduğu en iyi sporculardan biri olan Brooklyn Nets'li NBA oyuncusu Jeremy Lin, ülkesinin başarılı eSpor oluşumlarından biri olan Vici Gaming ile anlaştı. Yapılan bu anlaşma sonrasında takımın dördüncü Dota 2 kadrosu kuruldu.

Daha önce Rick Fox, Shaquille O’neal ve son olarak da Jonas Jerebko'nun eSpor alanına yatırım yapmasından sonra NBA'den bir oyuncu daha bu sektöre dahil oldu. The International 2015'te analiz masasında da görev alan ve iyi bir Dota2 oyuncusu olan Jeremy Lin, NBA'de LA Lakers, Houston Rockets, New York Knicks ve Charlotte Hornets takımlarında forma giydi. Yeni sezonda Brooklyn Nets'e transfer olan isim bir de Dota 2 kadrosu kurduğunu duyurdu.

Vici Gaming, Vici Gaming Reborn, Vici Gaming Potential adlı üç tane Dota 2 kadrosuna sahip olan Vici Gaming, Jeremy Lin ile anlaşmasından sonra Vici Gaming J adında dördüncü bir takım daha kurdu. Onursal kaptan olarak taımda bulunacak olan Jeremy Lin'in takımında yer alacak oyuncular ise şu şekilde;

Zheng "Agressif" Sun.

Xin "Nono" Wang.

Fan "rOtK" Bai.

Zhi "hym" Xu.

Chao "Fenrir" Lu.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
25 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.