0
09 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE C Grubu Maçları Tamamlandı!

Turner ELEAGUE'de C grubu maçları tamamlandı. Astralis, CLG, NRG eSports ve SK Gaming'in yer aldığı C grubunda sıralama belli oldu. Vize poblemleri nedeniyle Karrigan'dan mahrum bir şekilde koçları Zonic ile maçlara çıkan Astralis, oynadığı altı karşılaşmanın beşini kazanarak, grubu lider tamamladı.

Grubu ikinci sırada tamamlayan ekip SK Gaming oldu. Astralis'in aldığı tek yenilginin mimarı olan SK Gaming, CLG'den bir, NRG'den iki galibiyet alarak dört galibiyetle ikinci sıraya yerleşti.  NRG ve SK'dan birer galibiyet alan CLG üçüncü sırada tamamlarken, NRG yalnızca tek galibiyet ile grubu son sırada tamamlandı.

Bu sonuçlar neticesinde C grubunun PlayOff'unda lider Astralis, NRG eSports ile eşleşirken, SK Gaming ile CLG takımları birbiriyle eşleşti. Üç maç üzerinden oynanacak eşleşmelerde; Yarı Final karşılaşmaları bugün, Final karşılaşması yarın yapılacak.

Turner ELEAGUE C Grubu

Turner ELEAGUE C Grubu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.