0
26 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

MDL Autumn 2016’da Gruplar Belli Oldu!

Çin Dota 2 Profesyonel Ligi'nin organizatörlerinden biri olan Mars.TV, geçen sezonu ilk ikide tamamlayan takımların yer aldığı, bunun dışında ligde ilk iki dışında ilk ona giren takımların yer aldığı elemelerden başarı ile gelen iki takımla birlikte Kuzey Amerika, Avrupa ve Kore'den davet edilen takımlarla oluşturduğu MarsTV Dota 2 League Autumn için bu sezon mücadele edecek takımların yer alacağı gruplar belli oldu.

Profesyonel ligi şampiyon tamamlayan LGD Gaming'in turnuvaya katılmaktan vazgeçmesi üzerine Vici Gaming'in dahil olduğu turnuvada Kuzey Amerika'dan Evil Geniuses, Kore'den MVP Phoenix, Avrupa'dan OG ve Team Secret takımları yer alırken, lig ikincisi Newbee ve elemelerden gelen iki takım iG Vitality ve LGD.Forever Young takımları yer alıyor.

Dörderli olarak iki gruplara ayrılan takımlar grup aşamasında rakipleriyle üç maç üzerinden karşılaşacak. İlk ikiye giren takımlar ise Yarı Finaller'e yükselecek. Turnuvada takımların yer aldığı gruplar şu şekilde;

MDL Autumn 2016

MDL Autumn 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
25 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.