0
26 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi Erteleme Maçı Oynandı!

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye CS:GO Milli takımımızda yer alan oyuncular nedeniyle ertelenen Multiplayer Türkiye CS:GO Ligi karşılaşması SuperMassive ile Phoenix takımları arasındaki karşılaşma, haftasonu gerçekleştirildi. İki takım arasındaki mücadeleden zaferle ayrılan taraf SuperMassive ekibi oldu.

SuperMassive'in 2-0'lık üstün geldiği karşılaşma Cache ve Cobblestone haritalarında oynanadı. Cache haritasını 16-14 kazanan SuperMassive, Cobblestone haritasını da 16-6 alarak 2-0'lık sonuçla üç puanın sahibi oldu.

Böylelikle SuperMassive ekibi, ikinci karşılaşmasında ilk galibiyetine ulaştı. SuperMassive ekibi ilk karşılaşmasında Space Soldiers'a 2-0 kaybetmişti. Phoenix ekibi ise üçüncü karşılaşmasında ilk yenilgisini tattı. Phoenix ekibi ilk karşılaşmasında TEAM C'SWM (Team Pros Academy)  ile berabere kalmış, ikinci karşılaşmasında HWA Gaming'i 2-0 devirmiş ve ilk galibiyetini almıştı.

SuperMassive - Phoenix

SuperMassive - Phoenix
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
25 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.