0
27 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Overwatch Open Kuzey Amerika Şampiyonu Belli Oldu!

Turner ELEAGUE'in organize ettiği Overwatch Open turnuvasında Kuzey Amerika bölgesi şampiyonu belli oldu. Bu da aynı zamanda Overwatch Open Finali'nde mücadele edecek ilk finalistin de belli olması demek.

Sekiz takımın dörderli şekilde iki ayrı gruba ayrıldığı Kuzey Amerika Bölgesi Finali'nde Fnatic ile Team EnVyUs takımları karşı karşıya geldi. Karşılaşma Team EnVyUs'ın 3-1'lik üstünlüğü ile tamamlandı. Böylece Team EnVyUs, hem Amerika'nın şampiyonu olurken, hem de Büyük Final'in ilk finalisti oldu. Team EnVyUs'ın rakibi Avrupa Şampiyonu olacak.

A grubunda yer alan Team EnVyUs, Splyce ve Liquid takımlarını yenerek grubundan lider olarak Yarı Finaller'e yükseldi. Yarı Final'de Cloud9'ı 3-1 deviren nV, Final'e yükselmeyi başardı. Final'deki rakibi Fnatic ise B grubunda yer alıyordu.

Immortals ve Method takımlarını yenerek grubunu lider tamamlayan Fnatic, Yarı Final'de NRG eSports'un rakibi oldu. Rakibini 3-0 ile geçen Fnatic, Final'de Team EnVyUs ile eşleşti. Final karşılaşmasının ilk maçını almayı başaran Fnatic, geri kalan üç karşılaşmadan boynu bükük ayrıldı ve maçı 3-1 kaybetti.

Overwatch Open Kuzey Amerika Bölge Finalleri

Overwatch Open Kuzey Amerika Bölge Finalleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
25 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.