0
16 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Riot Games’ten Beşiktaş ve Aurora’ya Para Cezası!

Riot Games Türkiye Ofisi'nin yapmış olduğu açıklama neticesinde, Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Beşiktaş.OHM takımı ve Team Aurora takımına 3.000TL'lık para cezası verildiği duyuruldu.

Bunun nedeni olarak, Riot Games'in Türkiye Şampiyonluk Ligi kuralları gereğince, takım koçlarının takımla birlikte maça çıkması gerektiği, ancak Beşiktaş.OHM takımının koçunun maçlara çıkmadığı için seri başına 1.500TL olmak üzere iki seriden ötürü 3.000TL ceza ödemesine karar verildi.

Team Aurora için ise takımın sözleşmeli oyuncusu konumunda bulunan Lamine-Lounis “Kanani” Khouani'nin, Riot Games'in düzenlemediği turnuvalara Riot Games'in izni dışında katılım göstermesi ve Team Aurora'nın bu ihlale izin vermesinden dolayı takıma 3.000TL'lık ceza verildi. Riot Games'in resmi açıklamaları şu şekilde;

Beşiktaş.OHM

Beşiktaş.OHM

Team Aurora

Team Aurora
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.