0
02 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The International 6’da Gruplar ve WildCard Eşleşmeleri Açıklandı!

Dünyanın en büyüğünü belirleyecek olan Dota 2 turnuvası The International 6'ya doğrudan katılan on dört takımının yer alacağı grupları belli oldu. Bunun yanı sıra gruplara yerleşecek son iki takımı belirleyecek olan WildCard elemesinde de eşleşmeler açıklandı.

Dört takımın yer alacağı WildCard elemelerinde Escape Gaming ile compLexity Gaming karşılaşırken, Execration ile EHOME karşı karşıya gelecek. Karşılaşmalardan galip gelen takımlar Kazananlar Finali'ne yükselecek. Kaybedenler ise Kaybedenler Yarı Finali'nde mücadele verecek. Kazananlar Finali'nde kazanan takım, B grubunda yer almaya hak kazanacak. Kaybeden takım ise Kaybedenler Yarı Finali'ni kazanan takım ile Kaybedenler Finali'ne çıkacak. Kaybedenler Finali'nde kazanan takım da A grubunda yer alacak. Peki A ve B gruplarında hangi takımlar yer alıyor?

A grubunda; LGD Gaming, Natus Vincere, Evil Geniuses, Alliance, Wings Gaming, OG ve TNC Gaming yer alırken, B grubunda da; Team Liquid, Fnatic, MVP Phoenix, Newbee, Team Secret, Digital Chaos ve Vici Gaming Reborn yer alıyor.

The International 6 WildCard

The International 6 WildCard

The International 6 Gruplar

The International 6 Gruplar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.