0
20 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Trinitiy Series’de Şampiyon Belli Oldu!

ESL'in organize ettiği ve sekiz takımın katılım sağladığı Hearthstone ligi olan Trinity Series'de şampiyon belli oldu. Final karşılaşmasında karşı karşıya gelen compLexity Gaming ile Luminosity Gaming arasında mücadeleyi, compLexity Gaming 6-4 kazandı ve $75.000'lık ödülün sahibi oldu.

Normal sezonu dördüncü sırada tamamlayan compLexity Gaming, PlayOff aşamasında ilk olarak Team Liquid ile karşılaştı. Bu mücadeleden 6-5 galip ayrılan ekip, daha sonra Kazananlar Finali'nde Luminosity Gaming ile eşleşti. Bu karşılaşmayı 6-4 kaybeden Amerika temsilcisi Kaybedenler Finali'ne düştü.

Kaybedenler Finali'nde Virtus.Pro ile eşleşen compLexity Gaming, rakibini 6-5 devirmeyi başardı ve Büyük Final'e yükseldi. Büyük Final'de tekrar Luminosity Gaming ile karşılaşan compLexity Gaming karşılaşmayı 6-4 kazanarak şampiyonluğa ulaştı.

Trinity Series Puan Durumu

Trinity Series Puan Durumu

Trinity Series PlayOfflar

Trinity Series PlayOfflar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.