0
20 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin Yeni Takımı Belli Oldu!

Hafta sonu Türkiye Yükselme Ligi'nin PlayOff karşılaşmaları oynandı. Normal sezonu ilk dört sırada tamamlayan P3P eSports, Team Turquality, Çilekler ve Team Vulture arasında gerçekleşen PlayOff'lar sonucunda P3P eSports, Yükselme Ligi'nde şampiyonluğa ulaşarak Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne yükselmeyi başardı.

P3P eSports, Yarı Final'de Team Vulture'u 3-0 ile geçerek Final'e yükseldi. Diğer Yarı Final eşleşmesinde Team Turquality ekibi, Çilekler'i 3-1 devirerek Final'e yükselmeyi başardı. Final karşılaşmasında P3P eSports ekibi, Team Turquality'i 3-1 devirdi ve Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne yükselmenin yanı sıra 30.000TL'lik ödülün de sahibi oldu.

Team Turquality bu sonuçla beraber Dark Passage ile Yükselme Serisi'nde eşleşti. Bundan üç yıl önce Türkiye Büyük Finali'nde şampiyonluk için çarpışan bu iki takım bu kez Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alabilmek için mücadele edecek.

Üçüncülük maçında Çilekler, Team Vulture'u 3-1 devirerek Yükselme Serileri'ne kalmayı başardı. Çilekler'in rakibi ise KMF 2017'de sonuncu olan takım olacak.

Türkiye Yükselme Ligi PlayOfflar

Türkiye Yükselme Ligi PlayOfflar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
25 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.