0
22 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Turner ELEAGUE Season 2 Grupları Açıklandı!

On altı takımın yer aldığı Turner ELEAGUE Season 2 için gruplar açıklandı. Açıklanan gruplar sonrasında takımların yer aldığı grupları incelediğimiz oldukça çekişmeli bir grup aşaması bizi beklemekte. Normalde bu tür turnuvalarda bir tane ölüm grubu olurdu. Ancak ELEAGUE Season 2'ye bakacak olursak üç tane grup hemen hemen birbiriyle aynı seviyede takımlarla dolu.

Gruplardan ilk iki sırayı alan takımlar PlayOff'lara kalacağı ELEAGUE Season 2'de açıklanan dörder takımdan oluşan dört grubun dağılımı şu şekilde;

A Grubu: mousesports, Cloud9, FaZe Clan, Immortals.

B Grubu: Virtus.Pro, Ninjas in Pyjamas, G2 Esports, Echo Fox.

C Grubu: Natus Vincere, Astralis, ALTERNATE aTTaX, SK Gaming.

D Grubu: Fnatic, Team EnVyUs, Heroic, Optic Gaming.

Grup aşamasında A grubu karşılaşmaları 21 Ekim'de, B grubu karşılaşmaları 4 Kasım'da, C grubu karşılaşmaları 11 Kasım'da ve son olarak D grubu karşılaşmaları 18 Kasım'da gerçekleştirilecek. Geçen sezonu Virtus.Pro'nun şampiyonluğu ile kapatan ELEAGUE'in ikinci sezonunda bakalım hangi takım kupaya uzanacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Turner ELEAGUE Season 2 Grup Aşaması

Turner ELEAGUE Season 2 Grup Aşaması
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
25 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.