0
01 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Virtus.Pro, Dota2 Kadrosunu Dağıttı!

Avrupa'nın başarılı eSpor kulüplerinden biri olan Virtus.Pro takımı, yaptıkları resmi açıklama ile birlikte Dota 2 kadrosunu dağıttığını duyurdu. Duyuruda takımda yer alan oyuncuların yanı sıra kulüp menajerleri Sergey “Diver233” Pisotsky ve Dota 2 menajeri Gegory “drAmer” Faleev’in de görevine son verildiği bilgisi paylaşıldı.

The International 5'ten sonra takımın ortaya koyduğu düşük performans ve bir türlü istenilen seviyeye çıkılamaması üzerine yönetim böyle bir karar aldığını belirtti. Takım süreçte bir çok etkinliğe katılmasına rağmen podyum yüzü görememiş ve son olarak da The International 6'ya katılamamıştı.

Yapılan açıklamanın devamında Virtus.Pro'nun TI6'dan sonra yeni bir kadro ile Dota2'ye geri dönüş yapacağı da belirtildi. Bu açıklama ile birlikte serbest konumuna düşen oyuncular şu şekilde;

Virtus.Pro

Virtus.Pro

Ilya “ALOHADANCE” Korobkin.

Sergey “G” Bragin.

Maxim “yoky-” Kim.

Artem “fng” Barshak.

Alexander “NoFear” Churochkin.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.