0
24 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

10 Yaşındaki Oyuncudan Minecraft Zaferi!

2009 yılında Mojang tarafından geliştirilen Minecraft, kısa sürede inanılmaz bir kitleye ulaşmyı başarmıştı. Oyuncu kitlesi arttıkça, ilgi gören Mojang bu başarısı sayesinde Microsoft tarafından satın alınmıştı. Bazı ülkelerde eğitim vermek adına, bazı ülkelerde de çocuk gelişimine olumlu katkısı yüzünden kullanılan Minecraft, maalesef ülkemizde çocukları şiddete yönelendirip, kötü alışkanlıklara sebebiyet vermesi nedeniyle yasaklanmıştı.

Ancak hangi ülkelerin izlediği politikanın daha doğru olduğunu bu haberle daha iyi gözlemleyebiliyoruz. SuperKraft11 kullanıcı adına sahip 10 yaşındaki Julien, ulusal Minecraft olarak hem kendisi hem de takımı adına burs imkanı elde etti. Julien ve takım arkadaşları altı hafta süren turnuvada tam kırk Amerika eyaleti gezdi. Bu altı haftanın sonucunda en yüksek puanı toplamayı başaran Julien kendisi için $5.000, takımı için de $10.000 burs kazandı.

minecraft

minecraft
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
25 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.