0
20 Nisan 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2015 International Wild Card Turnuvası’na Katılacak Ekipler Belli Oldu!

Riot Games'in bu sezon turnuva takvimine yeni eklediği ve sezon sonunda yapılacak World Championship'in bir provası olacak olan Sezon Arası Uluslararası Özel Turnuva'sına katılacak takımlar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bu turnuvaya büyük liglerin şampiyonlarının yanı sıra Wild Card'dan da bir takım katılma hakkı kazanacak.

Büyük ligler arasında yer almayan lig şampiyonları ve GPL'in ikincisinin( Birinci olan takımdaki oyuncuların vize problemi yüzünden)  yer aldığı takımlar arasında gerçekleşicek olan karşılaşmaların sonunda şampiyon olan ekip Wild Card temsilcisi olarak Sezon Arası Uluslararası Özel Turnuva'ya katılacak. 2015 International Wild Card Turnuvası 21-25 Nisan tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek.

2015 International Wild Card

2015 International Wild Card

Bu turnuvada yer alacak olan ekipler liglerin tamamlanmasıyla belli oldu. Bu takımlar kendi aralarında yaptıkları karşılaşmalar sonrasında ilk dörde giren takımlar Yarı Finaller'e kalacak. Bu eşleşmelerden sonra karşılaşmalar beş maç üzerinden oynanacak. İşte turnuvada yer alacak takımlar şöyle;

Brezilya Şampiyonu: INTZ e-Sports Latin Amerika Şampiyonu: Kaos Latin Gamers Okyanusya Şampiyonu: The Chiefs eSports Club Japonya Şampiyonu: DetonatioN FocusMe Rusya Şampiyonu: Hard Random Güneydoğu Asya İkincisi: Bangkok Titans Türkiye Şampiyonu: Beşiktaş e-Sports Club
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.