0
27 Temmuz 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2015 TBF Çeyrek Final Sonuçları Belli Oldu!

Normal sezonun sona ermesiyle birlikte verilen aradan sonra özlenen mücadelere geri dönüldü. Normal sezonu ilk altı içerisinde tamamlayan takımlardan ilk ikiye giren Beşiktaş ve Dark Passage takımları doğrudan Yarı Finallere yükselmişti. Geri kalan dört takım çapraz eşleşme ile Çeyrek Finallere kalmıştı.

İlk olarak Cumartesi günü Team Turquality ve OyunHizmetleri takımları karşı karşıya geldi. Bu sezona Yükselme Ligi'nden yükselerek katılan ve aldığı sonuçlarlar sezonun sürpriz takımlarındaın olan OyunHizmetleri, yaşadığı iki oyuncu değişikliği sonrasında henüz uyum sorununu atlatamamış bir performans sergiledi.

Sezonun başında gösterdiği performanstan uzak bir görüntü sergileyen Oyun Hizmetleri yalnızca üçüncü karşılaşmada Team Turquality karşısında varlık göstererek galibiyet almayı başardı. Bunun dışındaki geriye kalan üç karşılaşmadan da üstünlükle ayrılmayı başaran Team Turquality takımı 3-1'lik skorla rakibini eleyerek Yarı Final'de Beşiktaş'ın rakibi olmaya hak kazandı.

Çeyrek Final'in diğer ayağında Pazar günü ligin iddialı takımlarından HWA ve ortalama bir performans sergileyen NumberOne arasında gerçekleşti. Hemen hemen herkesin beklediği 3-0'lık skor ile HWA turu geçen takım oldu ve Yarı Final'de ezeli rakibi Dark Passage ile eşleşti.

Uyum sorununun büyük eksikliğini çektiği her hamlesinde belli olan NumberOne takımı bu yenilgi sonrasında ligde kalmak için OyunHizmetleri takımıyla beşincilik ve altıncılık mücadelesine çıkacak. Kazanan takım sonraki sezon ligde yer almayı garantilerken, kaybeden takım yükselme liginden gelecek olan takım ile yeni bir mücadeleye girecek.

2015 TBF Yarı Final karşılaşmaları önümüzdeki hafta sonu 1-2 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Dark Passage ile HWA karşılaşırken diğer ayakta Beşiktaş ve Team Turquality takımları kozlarını paylaşacak. Bakalım bu büyük eşleşmelerden hangi takımlar galibiyet ile ayrılacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. Cuma günü bu iki dev karşılaşmanın analizleri ile karşınızda olacağız.

2015 Türkiye Büyük Finalleri

2015 Türkiye Büyük Finalleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.