0
21 Ocak 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends 2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Başlıyor!

League of Legends'ın 2015 sezonu Türkiye'de 24 Ocak Cumartesi günü başlıyor. Bu yıl Profesyonel çerçevede gerçekleştirilecek ligde Atlas, Beşiktaş E-Spor Kulübü, BPI Phoenix , Dark Passage , HWANumberOne eSports , Team Turquality , ZONE eSports takımları yer alacak. Riot Games ofisinde gerçekleşecek maçlar, aynı zamanda LoL TV üzerinden canlı yayınlanacak.

2015 Şampiyonluk Ligi'nde maçlar Cumartesi ve Pazar günleri oynanacak. Kış sezonu boyunca takımlar birbirleriyle iki kez karşılaşmış olacak. Haftada sekiz karşılaşmanın yapılacağı ligde ilk altı sırayı alan takımlar mevsim finaline katılmaya hak kazanırken, sekizinci sırayı alan takım direk Yükselme Ligi'ne düşürülecek. Yükselme Ligi birincisi de Yaz Sezonu için Şampiyonluk Ligi'ne kalmayı garantileyecek. Kış Mevsim Finali sonuncusu ve normal sezonun yedincisi olan takımlar ise, Yükselme Ligi'nden gelecek olan iki takımla birlikte Play-Off maçları yapacak.

Ayrıca Kış Sezonu birincisi olan takımda ülkemizi Sezon Ortası Uluslararası Turnuvada temsil etme hakkı kazanacak. Yaz Sezonu sonunda ilk sırayı alan takım ise Dünya Şampiyonası'na katılabilme şansını elde edecek.

İşte ilk haftanın karşılaşmaları şöyle;

24 Ocak Cumartesi 14.00: BJK - BPI 15.00: TT - HWA 16.00: A - DP 17.00: ZONE - NR1

25 Ocak Pazar 14.00: HWA - BPI 15.00: NR1 - BJK 16.00: A - TT 17.00: DP - ZONE

2015 Şampiyonluk Ligi

2015 Şampiyonluk Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.