0
01 Ekim 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

AC: Syndicate’de Mikro Ödeme Sistemi Yer Alacak!

Son dönemlerde AAA oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz mikro ödeme sistemi, Ubisoft'un yapmış olduğu açıklamaya göre Assassin's Creed: Syndicate oyununda da geçerli olacak. IGN'e konuşan oyunun yönetmeni Francois Pelland, bu sistem sayesinde zaman kaybının önleneceği ve oyunun ilerleyişinin hız kazanacağını belirtti.

Daha önce AC: Black Flag'da gördüğümüz sistemden benzerlikler taşıyacak olan yeni sistem, oyun oynamaya vakit ayıramayan kullanıcılar için cazip olacak. Bu sistem diğer oyuncuların elde edebileceği eşyalardan fazlasını içermiyor.

Tamamen isteğe başlı olarak oyunculara sunulacak olan bu sistem ile birlikte vakti bol olmayan oyuncular düşünülmüş. MGS V: The Phantom Pain, PES 2016 ve Halo 5: Guardians'ta da yer alan bu sistem bakalım oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte ne kadar dengeli olacak.

Assassin's Creed Syndicate

Assassin's Creed Syndicate
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.