0
04 Ağustos 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Batman: Arkham Knight’a Yeni Bir Güncelleme Geldi

Rocksteady Studios'un geliştirdiği Batman: Arkham Knight için yeni bir güncelleme yayınlandı. PC platformunda yaşanan problemler ile boğuşan firma, diğer platformları da unutmuş değil. Bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte oyunun PS4 sürümündeki bir çok sorun giderildi.

1.05 güncellemesi ile birlikte oyundaki performans sorunlarında iyileştirmeler yapıldı. Beklenen fotoğraf modu oyuna eklendi. İngilizce olarak yer almayan seslerde sorunlar düzeltildi ve yeni sesler oyuna eklendi. Batgirl DLC'sinin yanı sıra sonradan gelecek olan DLC'ler için destekler sağlandı. WB Play üzerindeki hatalar ve indirilebilir menüde yer alan hatalar giderildi. Oyun mekaniklerindeki ve haritalarda yer alan hatalar giderildi.

PS4 üzerinde yer alan bir çok problem çözülmüş gibi duruyor. Bakalım merakla beklenen PC yaması oyunculara ne zaman sunulacak?

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.