0
20 Aralık 2014 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

CoD: Advanced Warfare’in Zombi Modu İçin Yeni Video Paylaşıldı!

Geçtiğimiz günlerde resmen duyurulan Call of Duty: Advanced Warfare'in zombi modu; Exo Zombies'in yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Activision, daha önce sızan görüntülerin dışında yeni bir video ile karşımıza çıktı.

Yeni video bize modun hikayesini anlatıyor.Bu mod, Atlas'ta yaşanan olaylar sonucunda, şirkette sağ kalmayı başaran dört kişilik grubun hikayesini konu alıyor. Atlas'ın eğitimsiz, çaylak ve hazırlıksız dört askeri, Exosuitli zombilere karşı hayatta kalma mücadelesi verecek. Bu dört askeri ise John Malkovich, Bill Paxton, Rose McGowan ve Jon Bernthal gibi önemli isimler canlandıracak.

Ocak ayında gelmesi planlanan mod, Season Pass sahiplerine ücretsiz olarak sunulacakken, diğer kullanıcılar için $15 fiyatıyla satışa sunulacak. İlk olarak Xbox One için çıkarılacak mod, ilk çıkarılacak DLC; Havoc'un içerisinde yer alacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.