0
28 Temmuz 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

DayZ’ye Yeni Güncellemeler Geldi!

Oyuncuları oyuna soğutan hataların gidermeye çalışan Bohemia ekibi yeni güncellemeler ile birlikte oyunu güncel tutmaya ve oyuncuların ilgisini çekmeye çalışıyor. Getirilen güncellemeler ile birlikte oyunda hayatta kalma seçeneklerimiz artıyor. Bu defa işleri sıkı tutan Bohemia herhangi bir hata ile karşılaşılmaması için güncellemeyi ilk olarak Experimental sunuculara getirdi.

Güncelleme ile birlikte oyune eklenecek eşyaları listesi şu şekilde;

DayZ

DayZ

Yeni, Zombie saldırı sesleri Yeni girilebilir garajlar Yeni girilebilir askeri kışlalar Yeni girilebilir pompa istasyonlar Yeni girilebilir elektrik trafoları Yeni duman ve parçacık efektleri Yeni aydınlatma Araba kamuflajları Arbalet için holosight dürbün Yeni hasarlı vücut modeli Yeni çift yönlü vidalar Uskumru ve Uskumru fileto Buzdolabı %100 dolabilen petrol varili Lastik tamir kiti Üretilebilen dikenli tel Kamyon aküsü Kamyon tekerleği UMP45(tam kullanımlı) Yeni asker pantolonu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.