0
16 Aralık 2014 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Devil May Cry Müziklerini İçeren Soundbox Albümü Duyuruldu!

Capcom'un sevilen aksiyon serisi Devil May Cry'in ilk 4 oyununun müziklerini içeren 2 disklik Soundbox isimli toplama albüm duyuruldu. Capcom ve Sumthing Else Music Works tarafından yayınlanan 2 disklik albümün her biri 5.99 Dolar etiketiyle satılıyor.

Devil May Cry hayranlarının ilgisini çekeceğini düşündüğümüz 2 albümü Sumthing Else Music Works sayfasından alabileceksiniz. İlk albümde 78, ikincisinde 49 şarkı yer alıyor, ayrıca albüm olarak almak istemezseniz her bir şarkıyı da 0,99 Dolar'dan satın alabilirsiniz. Albümlerin sadece dijital kopya olarak sunulduğunu belirtelim. Oyunlar ve müziklerin şahane birlikteliği için ne güzel haber.  Ayrıca geçtiğimiz haberimizde ayrıntılarını bulabileceğiniz gibi 2013 yılında çıkan DmC: Devil May Cry'in Definitive Edition ismiyle 17 Mart 2015'te PS4 ve Xbox One için 39.99 Dolar fiyat etiketiyle beğenimize sunulacağını da hatırlatalım, iyi oyunlar.

Aşağıda Devil May Cry'in ilk 4 oyununun müziklerini içeren Soundbox albümünün kapağını görüyorsunuz.

dmc soundboxÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...