0
07 Aralık 2014 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

DriveClub İçin Hava Şartları Geliyor

Sony'nin söz verildiği üzere yeni nesil konsolu PS4'ün çıkışına yetişemeyip oyuncuları üzen DriveClub gecikmeli olarak Ekim 2014 tarihinde bizlerle buluşmuştu. PS4'ün Gran Turismo'su olarak nitelendirilen oyun çıkışında online ile ilgili sorunlar yaşamış ve bu açıdan eleştirilmişti.

Evolution Studios'un görselliğiyle göz dolduran ama beklenen o büyük başarıyı elde edemeyen oyunu için daha önce geleceği belirtilen hava şartları 7 Aralık itibariyle bir güncellemeyle beraber gelecek. Yağmura, çamura, kar'a doyacağımız bu yeni güncellemeyi sabırsızlıkla bekleyen oyuncuların sayısı bir hayli fazla. Online arenada takım bazlı yarışlar vurgusuyla duyuruluşundan itibaren oldukça büyük bir heyecanla beklenen yapım bakalım bu yeni güncelleme ile beraber oyuncuların gönlünü alabilecek mi? Ne diyelim umuyoruz oyun güncellemelerle beraber istenilen seviyeye ulaşabilir, iyi yarışlar.

drive clubÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...