0
26 Mart 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL Güneydoğu Avrupa Şampiyonasını Tanıttı!

ESL yeni düzenlemeye başlayacağı Güneydoğu Avrupa Şampiyonası'nı tanıttı. İlk kez resmileştirdiği ve her sezon gerçekleştirmeyi planladığı turnuvaya Bulgaristan, Macaristan ve Türkiye tekil bölgeler olarak katılacak. Bunun dışında grup olarak katılanlar ülkeler ise Yunanistan ve Kıbrıs, Romanya ve Moldava ve Adriatik grubu (Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Makedonya, Malta ve Arnavutluk).

Counter Strike: Global Offensive, League of Legends ve Hearthstone üzerinden gerçekleştirilecek olan turnuvalarda takım oyunlarındaki birinci takımlar €1.000 kazanırken, tekli olarak yarışılan Heartstone'da birinci oyuncu €500'nun sahibi olacak.

Ülkelerin ve ülke gruplarının turnuvalardaki gruplara gönderebileceği takım sayıları ise şu şekilde;

Ülkelerden Finallere katılacak takım sayıları

Ülkelerden Finallere Katılacak Takım Sayıları

Ülkelerde finallere kalan takımları belirlemek için yapılacak ön eleme tarihleri oyunlara göre şu şekilde;

Ülkelerin Ön Eleme Tarihleri

Ülkelerin Ön Eleme Tarihleri

Finaller 9-10 Mayıs tarihlerinde Romanya'nın başkenti Bükreş'te gerçekleştirilecek Doğu Avrupa Comic Con fuarında yapılacak. Ülkemizden katılacak takımlara başarılar dileriz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.