0
28 Ekim 2014 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL’den Güneydoğu Avrupa’ya Özel Turnuva!

ESL yepyeni bir şampiyona ile karşımıza geliyor. Güneydoğu Avrupa bölgelerini içeren bir turnuvanın duyurusu yapıldı. ESL Güneydoğu Avrupa Şampiyonası ( Esl South East Europe Championship) olarak adlandırılan şampiyona ESL Türkiye'nin desteği ile düzenlenecek. ESL-South-East-Europe-Championship-tr1 Turnuvanın formatı olarak iki farklı bölge belirlendi. Bu bölgelerin elemelerinden sonra ilk 4 sırayı alan takımlar ve oyuncular finallere kalacak. Finallere kalan takımlar ve oyuncular toplam €5000 ödül havuzu için çarpışacak. Beş farklı oyundan oluşan organizasyonda, Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, HearthStone, StarCraft II, World of Tanks oyunları yer alacak. Organizasyonda yer alacak bölge ve ülkeler ise şöyle;

Tek Ülkeli Bölgeler: Türkiye Bulgaristan Macaristan

Çok Ülkeli Bölgeler: Yunanistan + Güney Kıbrıs Romanya + Moldova Adriyatik (Sırbistan + Hırvatistan + Slovenya + Bosna Hersek + Karadağ + Kosova + Makedonya + Arnavutluk + Malta)

ESL Güneydoğu Avrupa Şampiyonası

ESL Güneydoğu Avrupa Şampiyonası
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.