0
18 Aralık 2014 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Evolve’dan Yeni Detaylar Paylaşıldı!

2K Games ve Turtle Rock'ın geliştirdiği Evolve'dan yepyeni detaylar gelmeye devam ediyor. Yapımcılar gün içerisinde oyunun üçüncü canavarı Wraith'i oyunculara tanıttı.

Wraith'in özelliklerini ele alacak olursak, küçük, hızlı ve sinsice hareket eden bir yaratık. İki keskin pençesi ile rakibine yakından saldırıp, onu biranda düşürebiliyor. Diğer tanıtılan iki canavara nazaran daha az canı ve zırhı bulunan Wraith'in hızlı hareket edebilmesi ve bölge sıçrama kabiliyeti sayesinde saldırılardan kolay bir şekilde sıyrılabiliyor.

Wraith'in yanı sıra yapımcılar yeni bir açık beta duyurusunu yaptı. 15-19 Ocak tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan açık beta, Xbox One üzerinden gerçekleştirilecek. Hunt modunun oynanabileceği açık betada elde ettiğiniz deneyimleri, tam sürüme akratabilmeniz de mümkün olacak.

Evolve, 10 Şubat 2015 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.