0
04 Ağustos 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Final Fantasy XII: Remake Yalanlandı!

Square Enix, oyuncuların geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamalardan sonra beklentiye girdiği Final Fantasy XII: Remake sürümü maalesef firmanın yetkili isimlerinden biri olan Arnie Roth, yanlış anlaşılmalarına sebebiyet verdikleri için özür dileyerek böyle bir durumun söz konusu olmadığını oyunculara bildirdi.

Roth'un yaptığı açıklama şöyle "Oyunun hayranları tarafından gelen yorumların yoğunlaşması üzerine, cumartesi günü Pittsburgh'taki Final Fantasy'den Müzikler: Distant Worlds konserinde yapılan açıklamayı düzeltme gereği görüyorum. Hitoshi Sakimoto ile olan konuşmaların ardından aslında Final Fantasy XII'den müziklerin çalınacağı yeni konser aranjmanının kastedildiği "remake" kelimesi, sahnede yapılan duyurular sırasında maalesef yanlışlıkla anlaşılmalara sebebiyet verdi. Neden olduğumuz tüm karışıklıklar için oyunculardan canıgönülden özür diliyoruz."

Maalesef şimdilik beklemeye devam edeceğiz. Belki ilerleyen dönemlerde Final Fantasy XII: Remake sürümü cidden düşünülebilir.

final fantasy XII

Final Fantasy XII
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.