0
30 Haziran 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Heroes of the Storm’un Yeni Karakteri Butcher’ın Videosu Paylaşıldı

Blizzard'ın geliştirmiş olduğu MOBA türündeki Heroes of the Storm için yeni bir hero duyurusu yapıldı. Diablo evreninden tanıdığımı The Butcher, Heroes of the Storm'a merhaba diyecek.

Butcher'ın sahip olduğu özellikler ise onu oyunun vazgeçilmezleri arasına sokabilir. Erken oyunda kestiği minionlara göre güçlendirmeler kazanabilecek olan Butcher ölmedikçe bu güçlendirmeleri oyunun sonuna kadar taşıyabilecek. Mobil ve kalabalık kontrolü yeteneklerine sahip olması da ayrı bir cezbedici özelliği.

Heroic özelliklerine bakacak olursak ilk özelliği Butcher'ın üç saniyelik bir gecikme sonrası bulunduğu alana yüksek hasar vermesini sağlıyor. İkinci Heroic özelliğine bakacak olursak seçtiği alana attığı bir kazık ile rakipten yakalanan bir düşmanı kazığa bağlıyor. İşte The Butcher'ın tanıtım videosu sizlerle;
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.