0
17 Aralık 2014 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

LittleBigPlanet 3 İçin Frozen Zamanı

Sumo Digital'in PlayStation platformlarına özel olarak geliştirdiği sevilen Platform-Bulmaca oyun serisi LittleBigPlanet'in 3. oyunu olan LittleBigPlanet 3 için yeni bir kostüm paketi satışa çıkarıldı. Son zamanların sevilen animasyon filmlerinden biri olan Frozen'ın kostüm paketi an itibariyle PSN'den alınabilir durumda.

Kasım 2014'te PS3 ve PS4 için beğenimize sunulan oyun çeşitli ek paketler ve kostümlerle tazeliğini her daim sürdürmeye çalışıyor. Sevimli Sackboy'larımıza çok çeşitli kıyafetler giydirebildiğimiz oyunda bu defa Frozen karakterlerinin görünümünü verebileceğiz. Animasyondan hatırlayacağınız Kristoff, Elsa, Anna gibi karakterlerin kostümlerinin her biri 2 Dolar'dan satılmakta. Tümünü birden almak isterseniz pakete ödeyeceğiniz ücret ise 6 Dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca tam paketi satın alırsanız bonus olarak Frozen'ın kardan adam karakteri olan Olaf'ın hediye edileceğini de belirtelim, iyi oyunlar.

frozen-sackboyÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...