0
22 Şubat 2017 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Logan: WOLVERINE Filmi 3 Mart’ta Vizyonda!

Vizyoner yazar\yönetmen James Mangold tarafından, şimdiye kadar yaratılan en büyük çizgi roman kahramanlarından birinin sinema destanındaki tamamlayıcı bölümü geliyor. Akademi Ödülüne aday gösterilen aktör Hugh Jackman, Wolverine olarak ikonik rolünü fedakarlık ve kurtuluşun, güçlü dramatik ve bağımsız hikayesi ile son olarak LOGAN: Wolverine’de tekrarlıyor.

3 Mart 2017 Cuma günü vizyona girecek Logan: WOLVERINE filminin ön gösterimi 2 Mart 2017 Perşembe günü yapılacak.

Biz de Multiplayer ailesi olarak Logan: WOLVERINE filmini vizyon tarihinden önce takipçilerimizle birlikte izleyelim istiyoruz. 2 Mart'ta ön gösterimde filmi birlikte izliyor ve ertesinde sizlere filmle ilgili görüşlerimizi aktarıyoruz! Takipte kalmayı unutmayın!

Not: Ön gösterim 2 Mart 2017 Perşembe günü İstanbul Avrupa bölgesinde yapılacak olup filmi bizlerle birlikte izleyecek 5 izleyicimiz yanlarında 1 davetli ile gelebilecekler. İzleyicilere Facebook hesapları üzerinden ulaşacağız.

#LoganWolverine

Buradan çekilişe katılarak bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz:

3 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek olan Logan: WOLVERINE filmi için 5 adet çift kişilik bilet hediye ediyoruz!2...

Multiplayer paylaştı: 22 Şubat 2017 Çarşamba

O halde şimdiden hepimize iyi seyirler 😉
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...