0
08 Aralık 2014 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Metal Gear Solid Online’ın Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Hideo Kojima'nın efsaneleşmiş aksiyon-macera ve gizlilik oyunu Metal Gear Solid'i online maceralara sürükleyecek yapım Metal Gear Solid Online'ın ekran görüntüleri yayınlandı. İlk olarak TGA 2014 'te (The Game Awards) duyurusu yapılan MGS Online; Metal Gear Solid V: The Phantom Pain'in içerisinde ayrı bir oyun olarak bulunacak.

Kendi tarzımıza göre şekilendirebileceğimiz karakterlerle online arenada taktiksel bir işbirliği ve mücadeleye girişeceğimiz Metal Gear Solid Online ilk olarak PS3 için 2008 yılında beğenimize sunulan ayrı bir oyun olmuştu. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ile aynı kutuda gelecek yapım MGS dünyasının kendine has gizlilik öğeleri ve oynanışını da içerecek. Ayrıca OctoCamo isimli bir sistemle rakiplerimize gizlice yaklaşabilecek ve dürbünle yerlerini belirleyebileceğiz. Nintendogs gibi (isim çok esprili!) ilginç oyuncaklarla düşmanlarımızı şaşırtabileceğiz. Yetmedi Fulton balonlarıyla tuzaklar kurup zafere doğru koşacağız! MGS Online 5. ana oyunla beraber 2015 yılı içerisinde PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için bizlerle buluşacak, iyi oyunlar.

Metal Gear Solid Online'ın yeni yayınlanan ekran görüntülerini aşağıda görebileceksiniz.

 
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...