0
17 Mayıs 2015 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mortal Kombat X İçin Yeni Kostümler Geliyor

NetherRealm Studios'un geliştirdiği köklü dövüş oyunu serisi Mortal Kombat'ın son oyunu Mortal Kombat X için dövüşçülerinizin görünümünü değiştirecek yeni kostümler geliyor. Pek çok dövüşçü için gelecek yeni kostümler oyunu canlı tutmak adına işe yarayabilir.

Ayrıca Mortal Kombat X'e eklenecek yeni karakter Tanya'nın da gösterildiği ekran görüntülerini aşağıda görebileceksiniz. Dövüş oyunu severlerin oldukça beğendiği Mortal Kombat X, Nisan 2015'te beğenimize sunulmuştu. Ne diyebiliriz, yeni cicilerinizle iyi dövüşler.

Mortal Kombat X İçin Johnny Cage, Kano, Liu Kang, Kung Lao, Reptile, Sonya Blade gibi karakterlere gelecek yeni kostümleri aşağıda görüyorsunuz.

mortal_kombat_x_johnny_cage_brazil_costume mortal_kombat_x_kano_mk1_costume mortal_kombat_x_kung_lao_gaucho_costume mortal_kombat_x_liu_kang_brazil_costume mortal_kombat_x_liu_kang_mk1_costume mortal_kombat_x_reptile_klassic_costume mortal_kombat_x_sonya_mk1_costume mortal_kombat_x_tanya_patchÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...