0
15 Mayıs 2015 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mortal Kombat X’in Güncellemesi Reptile Odaklı Olacak

NetherRealm Studios'un geliştirdiği, Warner Bros. Interactive Entertainment'ın yayınladığı köklü dövüş oyunu serisi Mortal Kombat'ın son oyunu Mortal Kombat X'e yeni bir güncelleme geleceği ortaya çıktı. PS4 ve Xbox One için geleceği ortaya çıkan güncelleme ile oyuncuların (özellikle eski fanların) şikayet ettikleri bir konu olan Reptile'ın yeni hali klasik görüntüsüyle değiştirilecek.

Fanların sesini duyan yapımcı firma bu konuyu çözmüş görünüyor. Tarihi kesinleşmeyen yeni güncellemeyle klasik Reptile kostümünü getirecek olan yapımcılar eski oyunculardan artı puan alacak gibi. Şimdilik PS4 ve Xbox One'a geleceği ortaya çıkan güncelleme PC için telaffuz edilmeyecek mi, ya da ne zaman gelebilir tüm bu soruların cevabı netlik kazanacaktır. Ayrıca yeni güncellemeyle bazı denge sorunları ve bug'ların da düzeltileceği belirtiliyor. Aşağıdaki görselde Reptile'ı klasik kostümünde görüyorsunuz, iyi dövüşler.

Reptile'ı klasik kostümünde görmek isteyenler? Buyrunuz:

Classic-Reptile-Mortal-Kombat-XÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...