0
18 Ekim 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Na’Vi, Ünlü Dota 2 Takımını Dağıttı!

Dota 2 ve e-Spor tutkunlarının çoğunluğunun hayranlık duyduğu Natus Vincere takımının The International 2011'de şampiyon olan ve korunan başarılı kemik kadrosu, son yıllardaki düşüş ve istenilmeyen sonuçların ard arda gelmesiyle birlikte yönetim tarafından dağıtıldığı açıklandı.

Bir çoğumuzun Free to Play filminden hayranlık duyduğu Na'Vi'nin önemli yüzleri olan Dendi ve XBOCT'un takımdan ayrılması bir çok hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılandı. İlk The International'da birinci olan, sonraki iki sene ikinci sırada yer alan efsane ikilinin Na'Vi macerası burada son bulmuş oldu.

Yönetim yaptığı açıklama "Bugün ya da sonra, bu efsanevi kadro bir gün dağılacaktı. Bu kararı vermek zor oldu. Ancak takımımızın adında olduğu gibi. Kazanmak için doğduk. Bu yüzden tekrar şampiyonların takımı olduğumuzu kanıtlamak için bu değişikliğe gitmemiz gerekiyordu. Bu zamana kadar bize kattıkları için oyuncularımıza teşekkür ederiz. Ama maalesef artık onların zamanı geçti." denildi.

Na'Vi'nin gelecek hafta yeni kadrosu açıklanması beklenirken, Dendi ve XBOCT'un birlikte yeni bir takım kuracağı veya başka bir takıma katılacağı söylentileri de gündemde. İşte Na'Vi'nin dağıttı takım şu şekilde;

Natus Vincere

Natus Vincere

Na'Vi'nin dağıtılan Dota 2 Takımı.

Na'Vi'nin Dağıtılan Dota 2 Takımı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.