0
09 Aralık 2014 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Phil Spencer, Street Fighter V Hakkında Konuştu!

Street Fighter V'in Xbox One konsoluna gelmeyeceğinin açıklanması ile birlikte Xbox One kullanıcıları oldukça üzülmüş ve bu durumu eleştirmişlerdi. Konu hakkında Xbox One tarafının nasıl bir açıklama yapacağı da merakla bekleniyordu.

Xbox'ın patronu Phil Spencer, Street Fighter V'in Xbox One çıkarılmayacak oluşuyla ilgili beklenen açıklamayı yaptı.

"İş dünyasında bu tarz anlaşmalar alabiliyor. Tüm oyunların bizim konsolumua çıkacak gibi bir zorunluluk yok. Bana kalsa tüm oyunları Xbox kullanıcıları da doyasıya oynayabilsin. Ama maalesef araya üçüncü parti firmalar girince böyle anlaşmalar doğabiliyor. Ancak Street Fighter'ın eksikliğini kendimiz kapatabiliriz. Bu tarz durumlar kesinlikle oyuncuların işine yarayacak. Çünkü bizim daha iyisini başarmamız gerekiyor.

PS Experience hakkında da konuşan Spencer, etkinliği izleme fırsatını bulduğunu, beğendiğini, güzel hazırlandığını ve etkinlikten sonra 2015 yılının Xbox One'ın yılı olacağına kanaat getirdiğini belirtti. Peki sizce Spencer yorumlarında ne derece haklı? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Street-Fighter-V

Street Fighter V
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.