0
28 Ekim 2015 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Quantic Dream’in Yeni Oyunu Detroit Become Human Duyuruldu!

Sony'nin Paris'te düzenlediği oyun konferansından ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bir haberimiz daha var. Fahrenheit, Heavy Rain, Beyond Two Souls gibi sıradışı interaktif oyunlarıyla tanıdığımız Quantic Dream'in PS4'e özel olarak geliştirilen yeni oyunu Detroit Become Human duyuruldu.

Yine görselliğin sınırlarını zorlayan Quantic Dream, yeni oyunuyla da oldukça iddialı geleceğe benziyor. Quantic Dream'in daha önce gösterimini yaptığı Kara isimli teknoloji videosundan hatırladığımız kadın bir robot karakteri yöneteceğimiz oyunda ABD'nin Detroit şehrinde olacağız. Robotlarla insanların beraber yaşadığı bir dünyada üretilen Kara isimli robotun kaçış ve gerçeği arayış hikayesi olacak Detroit Become Human için henüz net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Videodan görüleceği üzere robotlar Detroit şehrinin pek çok yaşam alanında yer alıyor ve Kara'yı tanıyorlar... PS4'ün gücünü göstereceğini umduğumuz oyunu heyecanla bekliyoruz, iyi oyunlar.

Quantic Dream'in PS4'e özel yeni Oyunu Detroit Become Human'ın tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...