0
16 Şubat 2017 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Resident Evil: Son Bölüm Filmi 24 Şubat’ta Vizyonda!

Güncelleme : Kazanan arkadaşlarımıza ulaştık, ön gösterimden sonra incelemesi ile yine burada olacağız.

Sevilen gerilim-korku film serisi Resident Evil'ın son filmi olacak Resident Evil: Son Bölüm filminin vizyon tarihi belli oldu. Başrolünde Milla Jovovich'in yer aldığı film 24 Şubat 2017'de gösterime girecek.

Biz de Multiplayer ailesi olarak Resident Evil: Son Bölüm filmini gösteriminden önce takipçilerimizle birlikte izleyelim istiyoruz.  22 Şubat'ta ön gösterimde filmi birlikte izliyor ve ertesinde sizlere filmle ilgili görüşlerimizi aktarıyoruz! Takipte kalmayı unutmayın!

Not: Ön gösterim 22 Şubat 2017 Çarşamba günü İstanbul'da yapılacak olup filmi bizlerle birlikte izleyecek 5 izleyicimiz yanlarında 1 davetli ile gelebilecekler. İzleyicilere Facebook hesapları üzerinden ulaşacağız.

#residentevilsonbölüm

Buradan çekilişe katılarak bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz:

24 Şubat tarihinde vizyona girecek olan Resident Evil: Son Bölüm filmi için 5 adet çift kişilik bilet hediye...

Multiplayer paylaştı: 15 Şubat 2017 Çarşamba

O halde şimdiden hepimize iyi seyirler 😉

Uyarı: Resident Evil: Son Bölüm Özel Gösterimi Warner Bros.’un izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir ve para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

© 2017 Screen Gems, Inc. Tüm hakları saklıdır.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...