0
20 Temmuz 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Rocket League’in Dengesi Bozulmayacak!

Son dönemin popüler yapımlarından biri olan Rocket League hakkında yapımcı firma Psyonix'ten Dave Hagewood Reddit'te açıklamalarda bulundu. Twitch yayıncılarının da ilgisini çeken ve en çok izlenen yapımlar arasında giren oyunun dengesi korunacak.

Hagewood "Oyuna herhangi bir güçlendirme ya da ekstra özellikler sağlayan seçenekler sunmay düşünmüyoruz. Oyunun fiziksel yapısında ya da oyuncuların profillerine ekleyebilecekleri stat geliştirici özellikler getirmeyeceğiz. Elimizde gerçekten güzel bir formül var ve bu formülün yapısını bozmadan yeni şeyler katmayı düşünüyoruz." açıklamasında bulundu.

Oyuncuların bireysel yeteneklerini sergileyebildiği ve genel bir dengenin bulunduğu oyunun geleceği için gerçekten olumlu bir düşünce. Sizin Rocket League hakkındaki görüşleriniz neler? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.