0
08 Eylül 2014 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Slender: The Arrival Bu Ay Çıkıyor!

Korku oyunu Slender: The Arrival Eylül ayında PS3 ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştirecek. 23 Eylül ve 24 Eylül tarihlerinde çıkışını gerçekleştirecek oyun daha önce 2013 yılında Steam üzerinden satışa çıkarılmıştı. Slender: The Eight Pages adıyla çıkış yapan oyun, Steam incelemelerinde en çok beğenilen ilk İndie-korku oyunu olarak göze çarpmıştı. Slender-The-Arrival-Teaser-Trailer_1 Yayıncı Midnight City'nin açıklamalarına göre yeni oyunda, yepyeni hikaye unsurları, Slender Man mitolojisi hakkında daha açıklığa kavuşmamış seviyeler ve genişletilmiş özellikler olacak. Slender: The Arrival Steam'a eklendi ve oyunun önceki versiyonuna sahip olanlar ücretsiz olarak indirebilecek.

23 Eylül tarihinde $9.99 fiyatıyla PS3 için PSN'de, 24 Eylül tarihinde de aynı fiyatla Xbox 360 için oyun Xbox Live Games Store'da yer alacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.