0
16 Ocak 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Sniper Elite III: Ultimate Edition’ın Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Keskin nişancı oyunlarının zirvesinde yer alan oyunlardan biri olan Sniper Elite'ın son oyunu Sniper Elite III için çıkarılan dokuz DLC paketini ve tüm güncellemeleri içeren Ultimate Edition paketinin 10 Mart'ta PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkarılacağı duyurulmuştu.

505 Games, bu duyurunun ardından oyunculara Ultimate Edition'ın tanıtım videosunu da paylaştı. İşte karşınızda Sniper Elite III: Ultimate Edition tanıtım videosu ve içerikleri; - Save Churchill DLC'leri - Avcı Silahları Paketi - Kamuflaj Silahları Paketi - Patriot Silahları Paketi - Sniper Rifles Silaharı Paketi - Axis Silahları Paketi - Eastern Front Silahları Paketi - Multiplayer Haritalar: Fracture, Night Watch, Outpost Canyon, Plantation, Lost Valley ve Airstrip - Oyun Modları: The Shooting Range, Twilight Strike Overwatch Mission (Co-Op) ve Capture The Flag (Multiplayer)
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.