0
27 Ekim 2015 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Sony Paris Konferansında Street Fighter V’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Sony'nin Paris'teki oyun haftası etkinliği kapsamında Türkiye saati ile 19:45'te başlayan etkinliğinden haberlerimiz devam ediyor. Etkinlikte gösterilen bir diğer oyun dövüş severlerin klasikleri arasında yer alan Street Fighter ile ilgili.

Street Fighter 5'in çıkış tarihinin duyurulduğu etkinlikte bir de oyun adına tanıtım videosu yayınlandı. Ayrıca Street Fighter'ın en orijinal karakterlerinden birisi olan Dhalsim yepyeni haliyle gösterildi. Açıklamalara göre Street Fighter V; PS4 ve PC için 16 Şubat 2016 tarihinde oyuncularla buluşacak. Ayrıca 2016 yılı içinde Street Fighter V için 6 yeni karakter yayınlanacak. Bu 6 karakterin hepsini oyun içi para sistemiyle ya da başarımlarımızla alabileceğiz. Ne diyelim, şimdiden iyi dövüşler.

Sony Paris Konferansında yayınlanan Street Fighter V'in yeni tanıtım videosu ve Dhalsim'in yeni halini aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...