0
21 Nisan 2015 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

The Evil Within: The Consequence’in Çıkış Videosu Yayınlandı

Tango Gameworks'ün geliştirdiği, Bethesda Softworks'ün yayınladığı, 2014'ün iddialı hayatta kalma-korku yapımlarından biri olan The Evil Within'ın DLC'si olan The Evil Within: The Consequence'in çıkış videosu yayınlandı.

Resident Evil gibi kült bir korku serisini oyun dünyasına kazandıran Shinji Mikami'nin ellerinde çıkma The Evil Within hem beğenilmiş hem de eleştirilmişti. Oyunun indirilebilir içeriği olan The Consequence'da ana oyundaki Sebastian Castellanos'un partneri Juli Kidman'ın hikayesine odaklanıyoruz. Juli Kidman'ın yepyeni sorunlarla boğuşacağı DLC'de farklı mekanlar ve farklı yaratıklarla da tanışacağız. The Evil Within'ı beğenenlerdenseniz bu indirilebilir içeriğe sahip olmak isteyebilirsiniz. The Evil Within: The Consequence an itibariyle Steam'de 18.00 TL'lik fiyatı ile sizi beklemekte. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için yayınlanan The Consequence; oyuna taze bir kan getirecek gibi duruyor, iyi oyunlar.

The Evil Within: The Consequence'in çıkış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...