0
01 Mayıs 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

The International 2015 İçin Compendium Satışları Başladı

Dota 2'nin en büyük turnuvası olan The International'ın gerçekleşmesine az bir zaman kaldı. Ağustos ayında Amerika'da gerçekleştirilecek olan The International'ın ödül havuzunu oluşturacak olan Compendium'un satışlarına başlandı.

3-8 Agustos tarihlerinde Seattle'da gerçekleştirilecek olan turnuvanın ödül havuzuna Compendium satışlarının %25'i eklenecek. Compendium'un ne olduğu merak eden okurlarımız için açıklayayım. Compendium, Valve'ın Dota 2 için satışını gerçekleştirdiği bir ürün. Oyuncular bu ürüne $9.99 ile $29.99 arasında bir fiyat ödeyerek sahip olabiliyorlar. Ayrıca Compendium satışları için belli barajlar bulunmakta. Bu barajların her birinin aşılması durumunda, oyuncular yeni içerikler hediye ediliyor.

Böylece hem turnuvayı destekleyen oyuncuların kazanması, hem de turnuvada boy göstericek oyuncuların kazanması sağlanıyor. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Compendium

Compendium
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.