0
08 Aralık 2014 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

The Witcher 3: Wild Hunt Ertelendi!

CD Projekt RED'in klasikleşmiş serisi The Witcher'ın 3. oyunu olacak The Witcher 3: Wild Hunt 19 Mayıs 2015 tarihine ertelendi. Şubat 2015'te çıkması planlanan yapım böylece 3 aylık bir gecikmeyle oyuncularla buluşacak.

Sevilen seri The Witcher'ı bir adım daha öteye taşıyacak gibi gözüken oyun 2015'in en heyecanla beklenen yapımları arasında yer alıyor. RPG arenasında hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan serinin 3. oyunu için daha fazla zamana ihtiyaç duyduklarını belirten yapımcılar bu yüzden tüm oyunculardan özür dilediklerini belirtti. Kendileri için The Witcher 3'ün en önemli oyunları olduğunu ve sonlara yaklaşırken düzeltmeleri gereken bazı detayları farkettiklerini belirten yapımcılar bu açıdan da takdire şayan... Anlayacağınız The Witcher 3: Wild Hunt 2015'in Mayıs ayında PC, PS4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak. Ne diyelim geç olsun güç olmasın, hala heyecanla bekliyoruz, iyi oyunlar.

tw3Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...