0
03 Kasım 2014 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Türkiye’nin En Büyük Dota 2 Organizasyonu Heyecanı Başlıyor!

Kingston HyperX Trilogy Dota 2 Cup adlı organizasyon ile birlikte Türkiye'nin en büyük Dota 2 organizasyonu heyecanı başlamak üzere. Turnuva sadece üç ülkeye özel olacak. Bunlar Türkiye, Rusya ve Ukrayna. Her eleme aşamasından 3 takımın finallere katılma hakkı elde edeceği turnuvada toplam 3 adet ön eleme yapılacak.

Elemelerden çıkmayı başaran her ülkeden 9 takım yani toplamda 27 takım ile birlikte turnuvaya davet edilen takımlar daha sonra finallerde karşılaşacak. Davetiye alan takımlar ise şöyle; Power Rangers, Moscow5, Kompas Gaming, Hellraisers, XGame.kz ve Kontakt 5 şampiyonu olan Ant.Victor'da yer alan oyunculardan oluşan Space Soldiers. Turnuva'nın ödül havuzu ise 12.500 dolar içeriyor ve sırasıyla takımlar; 1.lik ödülü: 7000 dolar 2.lik ödülü: 3500 dolar 3.lük ödülü: 2000 dolar 4.lük ödülü: 5x HyperX Cloud Headset kazanacak.

Turnuva takvimine gelecek olursak; 1-14 Kasım: Kayıt dönemi 17-30 Kasım: Ülkelerdeki elemeler 2-16 Aralık: Finaller

Turnuvaya kayıt yaptırmak isteyenler buradan kayıt yaptırabilir.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.