SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

13 YAŞINDAKİ YETENEK, FAZE CLAN’A TRANSFER OLDU

Twitch‘te yaptığı yayınlar sayesinde büyük bir kitleye ve kazanca  sahip olan H1ghsky1, profesyonel oyunculuğa adım atarak Faze Clan’a transfer oldu. 13 yaşındaki Fortnite oyuncusu Winter Royale’ı orta sıralarda tamamlayıp 2 bin 500 dolar kazanmıştı. Twitch’te 190.000 civarında bir takipçiye sahip olan genç isim, profesyonel bir espor takımında yer alan en genç oyuncu olma ünvanını eline bulunduruyor.

Mükemmel oyun tarzıyla dikkatleri üzerinde toplayan H1ghsky1‘ın Fortnite takımları arasındaki en derin kadrolardan birine sahip olan Faze Clan’a transfer olduğu haberi takıma ait Twitter hesabından oyun severlerle paylaşıldı. Daha önce de  Faze Clan, 15 yaşındaki Sway’i transfer ederek bünyesine taze kan katmıştı. Espor için bir hayli önemli görünen bu transferin ne kadar verimli olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.


 

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.