E-SporHABERLER

1907 Fenerbahçe Espor İlk Transferini Duyurdu!

2019 Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi öncesinde açıklanan mütevazi bir kadro ligi domine etmeyi başaran 1907 Fenerabahçe, Kış Mevsim Finali’ni de kazanarak şampiyon olmayı başarmıştı.

MSI 2019’da A grubunda yer alan 1907 Fenerbahçe grup maçları sonunda PVB ile eş puan toplamış ama Tiebreak maçında turnuvanın ev  sahibi takımına kaybederek turnuvaya veda etmişti.

Bu turnuva sonrasında takımın yıldızları olarak görülen Ruin ile Kirei takımdan ayrılmış ve yeni sezonda kimlerin oynayacağı merak konusu olmuştu.

1907 Fenerbahçe dün yaptığı resmi açıklama ile birlikte yeni sezonda Üst Koridor’da yer alacak oyuncusunu duyurdu. Daha önce Star Horn Royal Club, CJ Entus ve SKT T1 formalarını terletmiş olan Park “Untara” Ui-jin ile anlaşmaya varıldı. Bu sezon herhangi bir takımda forma gitmeyen oyuncunun nasıl bir performans ortaya koyacağı taraftarlar arasında soru işaretlerine yol açtı.

Bakalım 1907 Fenerbahçe, Ruin’den almış olduğu verimi Untara’dan da alabilecek mi?

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.