SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 Dünya Şampiyonası’nın Bölgelere Göre Yerleştirmeleri Belli Oldu!

world

League of Legends’ta Bölgesel Liglerde Yaz Sezonu başladı. Yaz Sezonu sonunda Dünya Şampiyonası’na katılacak takımlar belli olacak. Riot bugün Dünya Şampiyonası’nda yer alacak olan bölgelere kaç slot ayrıldığı ve büyük liglerin dışındaki gelişmekte olan liglerin hangi bölgede yer alacağı belli oldu.

Yine her zamanki gibi Çin, Kore, Amerika ve Avrupa liglerinden üçer takım şampiyonaya katılacak. Bunun dışında Tayvan, Hong Kong ve Makau’nun yer aldığı LMS bölgesinden iki takım katılırken IWCI bölgesi olarak adlandırılan GPL, Türkiye, Bağımsız Devletler Topluluğu, Okyanusya, Brezilya, Japonya ve Latin Amerika liglerinin birincileri Wild Card’da yarışacak. Bu bölgeden de iki takım Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacak.

IWCI iki bölgeye ayrılıp her bölgenin kendi şampiyonu Worlds’e gidecek. İlk IWCI eleme bölgesinde Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya ve Latin Amerika ligleri şampiyonları yer alırken, ikinci IWCI eleme bölgesinde ise Güneydoğu Asya, Türkiye, Japonya ve Okyanusya liglerinin şampiyonları yer alacak.

2015 Bölgesel Yerleşimler
2015 Bölgesel Yerleşimler
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.