SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 EU ve NA LCS Yaz Sezonu’nda İkinci Hafta!

CS 2017

Avrupa ve Amerika LCS’te heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Avrupa LCS’in yeni ekibi olan Origen’in yenilgisiz liderliği devam etmekte. Fnatic’in de yenilgisiz liderliği devam ediyor. Liderliği Origen’e bırakma gibi niyeti yok. Özellikle de eski takım oyuncularının kurduğu takıma kaybetmek istemiyorlar. Bu iki takımın karşılaşması merakla bekleniyor.

Onun dışında yılın sürpriz ekipleri Unicorn of Love ve H2K’in iyi performansları da devam etmekte. Bu iki yenilgisiz takımın ardından UOL ve H2K geliyor. Bu ekiplere Bahar sezonunda düşme tehlikesi yaşayan Giants eklendi. Bu sezona iyi başlayan Giants UOL ve H2K gibi üç galibiyet bir yenilgiye sahip.

Öte yandan Elements’in kan kaybı devam ediyor. Düşüşleri hala önlenebilmiş değil. Sezonun sürprizleri ise Gambit ve SK Gaming oldu. İkinci hafta sonunda bu iki takımın hala galibiyeti bulunmuyor. EU LCS’in ikinci hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2015 EU LCS İkinci Hafta Karşılaşmaları
2015 EU LCS Yaz Sezonu  İkinci Hafta Karşılaşmaları
2015 EU LCS Puan Durumu
2015 EU LCS Yaz Sezonu Puan Durumu

Amerika’ya baktığımızda ise oldukça çekişmeli bir sezon izliyoruz. İkinci hafta sonunda toplam beş takım liderlik pozisyonunda. Bahar sezonunda alt sıralarda yer alan Dignitas, Gravity ve Team Liquid bu sezona iyi başlangıç yaparak liderliğe ortak oldular. Diğer iki takım da bildiğimiz gibi geçen sezon boyunca liderlik yarışı yapan TSM ve CLG. Amerika’da şuana kadar hayal kırıklığı yaratan takım ise Cloud 9.

Geçtiğimiz sezon son haftalara doğru yakaladığı çıkış ile ikinci sıraya yerleşen Cloud9 bu sezona iyi başlayamadı. Sadece tek galibiyeti bulunan ekip bu haftayı iki yenilgi ile kapattı. Haftanın en merak edilen karşılaşması TSM ile CLG arasında oynandı. Sezonun en iyi maçı olmaya aday olan maçta TSM rakibini yenerek rakiplerini zirve yolunda yalnız bırakmayacağı göstermiş oldu.

Amerika LCS’in ikinci hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu ise şu şekilde;

2015 NA LCS İkinci Hafta Karşılaşmaları
2015 NA LCS Yaz Sezonu İkinci Hafta Karşılaşmaları
2015 NA LCS Yaz Sezonu Puan Durumu
2015 NA LCS Yaz Sezonu Puan Durumu

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.