SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 EU ve NA LCS’inde Sekizinci Hafta

CS 2017

Avrupa ve Amerika’da geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmalar ile sekizinci hafta tamamlandı. Avrupa’da Fnatic yenilgisiz liderliğini sürdürürken, Amerika’da ise Gravity’nin zirve yürüyüşü devam ediyor. Özellikle son haftalara girilirken kızışan mücadeleler sonucunda sürpriz sonuçlara imza atıldı.

Avrupa LCS’inde Fnatic, rekorunu geliştirmeye devam ediyor. Yaz sezonu başlangıcı Rekkles’in takıma katılmasıyla daha da güçlenen ekibin bileği bu zamana kadar bükülmedi. Oynadıkları onaltı karşılaşmadan da zaferle ayrılan Fnatic, Dünya Şampiyonası’na göz kırptı.

Geçtiğimiz haftayı iki yenilgi ile kapatan H2K takımı bu hafta da tek yenilgi alınca ikincilik pozisyonunda Origen’i yalnız bıraktı. Yarı Finallere direk kalmak isteyen H2K son hafta karşılaşmalarından iki galibiyet ile ayrılmak durumunda. Öte yandan dokuzuncu sırada bulunan SK Gaming’e kadar takımların Play-Off şansları devam etmekte. Copenhagen Wolves takımı ise lige veda eden takım oldu. İşte Avrupa LCS’inin sekizinci hafta sonuçları ve oluşan puan durumu;

2015 EU LCS Yaz Sezonu Puan Durumu
2015 EU LCS Yaz Sezonu Puan Durumu
2015 EU LCS Yaz Sezonu Sekizinci Hafta Sonuçları
2015 EU LCS Yaz Sezonu Sekizinci Hafta Sonuçları

Amerika’da bu hafta yapılan karşılaşmalar sonucunda Play-Offlara kalan altı takım belli oldu. Son hafta’da takımlar daha avantajlı bir eşleşme elde edebilmek için maçlara çıkacak. C9 ekibi bu haftaya Play-Offlara kalmak için istekli başladı. İlk günden zaferle ayrılan C9, ikinci gün zorlu rakibi CLG karşısında kaybedince Play-Off umutlarını yitirdi. Bir diğer Play-Off adayı T8 ise ilk gün lig sonuncusu TDK’yı mağlup etmeyi başarsa da son gün liderle yaptığı karşılaşmadan mağlup ayrılınca Play-Off’a katılma şanslarını kaybetti.

Gravity, CLG, TiP, Liquid, TSM ve Dignitas takımları Play-Offlar’a kalmayı başarırken, son hafta sırasıyla ilk beş takım liderlik mücadelesi verecek. Dignitas, bu hafta TSM’e kaybedince liderlik şansı kalmadı. İşte Amerika LCS’inde sekizinci hafta sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2015 NA LCS Yaz Sezonu Puan Durumu
2015 NA LCS Yaz Sezonu Puan Durumu
2015 NA LCS Yaz Sezonu Sekizinci Hafta Sonuçları
2015 NA LCS Yaz Sezonu Sekizinci Hafta Sonuçları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.